facebook
Sledujte nás na:

Stezka Valaška

Stezka Valaška aneb stezka v korunách stromů na Pustevnách. Co Vás čeká? Výška 54 metrů, délka 396 metrů a 225 metrů ve věži. Nejdelší tzv skywalk, úžasný výhled i lanový chodník. 

Stezka Valaška
  • MameRadiBeskydy.cz
  • 25.11.2018
  • 56858

Stezka Valaška aneb stezka v korunách stromů na Pustevnách. Co Vás čeká? Výška 54 metrů, délka 396 metrů a 225 metrů ve věži. Nejdelší tzv. skywalk, úžasný výhled i lanový chodník. 

  • Skleněný skywalk
  • Nejvýše položené trampolínové hřiště v ČR
  • Nejdelší himalájský chodník v Evropě
  • stezkavalaska.cz

Stezka Valaška již od své výstavby vzbuzuje emoce. Má své odpůrce i zastánce. I tak je nepochybné, že Pustevny zahltí davy turistů lačných po zkouknutí této atrakce. 

Stezka Valaška ceny vstupné

Dospělý: 195 Kč 
Dítě (4-14let), důchodci od 65 let, ZTP: 150 Kč
Rodina (max 2 dospělí+ 2děti): 490 Kč

Otevírací doba Stezka Valaška

Leden, Únor, Březen: 10-16h
Duben, Květen: 10-18h
Červen, Červenec, Srpen, Září: 9:30-19h
Říjen, Listopad: 10-16h
Prosinec: zavřeno

Můžete si také přečíst: Stezka Valaška

Zvládnout Pustevny další nápor turistů? 

Galerie Stezka Valaška

Stezka Valaška Stezka Valaška - stezka v korunách stromů PustevnyStezka Valaška Stezka Valaška - stezka v korunách stromů PustevnyStezka Valaška Stezka Valaška - stezka v korunách stromů PustevnyStezka Valaška Stezka Valaška - stezka v korunách stromů PustevnyStezka Valaška Stezka Valaška - stezka v korunách stromů PustevnyStezka Valaška Stezka Valaška - výhledStezka Valaška Zmrzlá rozhledna - Stezka Valaška PustevnyStezka Valaška Stezka Valaška Pustevny v ziměStezka Valaška Stezka Valaška v ziměStezka Valaška Jako v pohádce na Pustevnách
Líbil se Ti článek?
Sdílej ho přátelům