facebook
Sledujte nás na:

V Beskydech vyroste vodní svět za 170 miliónů

V červnu roku 2020 by měl být otevřen Vodní svět ve Velkých Karlovicích. Stavba by tak měla ještě zaktraktivnit vyhledávánou lokalitou Velkých Karlovic a současně poskytnout další možnosti zábavy a relaxace místním obyvatelům. Kapacita bude přibližně 160 osob a náklady jsou předběžně odhadovány na 170 milionů Kč. 

V Beskydech vyroste vodní svět za 170 miliónů
  • MameRadiBeskydy.cz
  • 04.04.2019
  • 12016

„Areál dá po otevření práci až třem desítkám osob, další desítky lidí zde budou pracovat na jeho výstavbě. I při této stavbě navíc chceme podpořit podnikatele a firmy regionu, proto plánujeme spolupráci právě s nimi,“ upřesňuje senátor a podnikatel Ivo Valenta, a dodává: „Objekt bude postaven v horském stylu, a to z kamenů a dřeva. Tedy z přírodních materiálů, které navíc budou pocházet z místních zdrojů. Objekt je samozřejmě citlivě zasazen do přírody, což dodržujeme od počátku našeho investování v tomto regionu.“

Vodní svět bude především rozšířením servisu a nabídky služeb pro turisty ve Velkých Karlovicích. Současně nabídne možnosti vyžití místním obyvatelům, především pak rodinám s dětmi a seniorům, pro které také budou připravovány speciální akce.

„Nejedná se o naši první investici v tomto směru. Posledním obdobným projektem je koupaliště Zelená žaba v Trenčianských Teplicích, které se u veřejnosti setkalo s obrovským úspěchem. Řídíme se tím, co zákazníci vyhledávají a věříme tomu, že díky rozšíření nabídky služeb se toto místo stane ještě vyhledávanějším,“ uvádí dále Valenta.

Ve Vodním světě by pak měly být také klasické atrakce jako jsou chrliče, divoká řeka, vodní masážní lehátka a podobně. Chybět nebude také dětský koutek, restaurace, masáže, terasy a panoramatický výhled do krajiny. V neposlední řadě budou moci návštěvníci využít také saunového světa

Líbil se Ti článek?
Sdílej ho přátelům
0 komentářů