Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
V pořádku
Další informace
Právě probíhá rekonstrukce. Spuštění 1.9.2017

Cíle

Cíle
Vrcholy Beskydy

Javorový vrch

Javorový vrch je nejvyšší vrchol horské skupiny nad slezskou nížinou v povodí Olše, jihozápadně od Třince. 

Cíle
Koupaliště Beskydy

Koupaliště Sluníčko Ostravice

Využijte služeb jednoho z nejvýše položených koupališť u nás. Koupaliště Sluníčko se nachází cca 10 min chůze od hotelu Sepetná v Beskydech. Nabízí koupaliště, dva tobogány s doskočištěm a další atrakce sportovního charakteru.

Cíle
Ubytování Beskydy

Penzion a restaurace Sluníčko

Penzion Sluníčko *** se nachází na úpatí Lysé hory. Nabízí překrásný výhled na Smrk - druhou nejvyšší horu Moravskoslezských Beskyd, na masiv Ondřejníku a také do údolí Ostravice. Penzion prošel v roce 2010 rekonstrukcí a nabízí ubytování na horách vhodné pro různé kategorie návštěvníků Beskyd. 

Cíle
Bikepark Beskydy

Singletrails Bílá

SingleTrails Bílá jsou jednosměrné stezky pro terénní cyklisty a adrenalinové bikery. Především jsou určeny pro technicky zdatné cyklisty, kteří dobře ovládájí kolo. Dětem do 10 let je povolen vstup v doprovodu zákonného zástupce.

Dřevěný kostel sv. Antonína na Prašivé

Turistická chata na Prašivé

Cíle
Vrcholy Beskydy

Malá Prašivá

Malá Prašivá je přesně to co všichni znáte: Turistická chata s medvědem a kostelík

Cíle
Vrcholy Beskydy

Prašivá - vrchol

Prašivá - oblíbený cíl turistů ve výšce 843m. Kousek od Prašivé (tzv Malá Prašivá) najdete turistickou dřevěnou chatu, kostelík sv. Antonína z roku 1640. 

Cíle
Vrcholy Beskydy

Lysá hora

Lysá hora je nejvyšším vrcholem Beskyd a z hlediska turistiky je jedním z nejnavštěvovanějších vrcholů což je na jedné straně výborné na druhé přináší řadu neduhů související s velkým přívalem turistů. 

Cíle...